Про нас

Ми – PRAVDA label — бренд, який створює основну лінійку базової, повсякденного та святкового одягу. Дівчата відчувають себе щасливими в одязі PRAVDA.

У кожної з нас є в голові образ ідеального життя. Такий, як з картинки. Кожна мріє про власний: про тихе щастя з коханим, про подорожі по всьому світу, про успішну кар’єру або про світове визнання. А що якщо за допомогою одягу можна стати на крок ближче до своєї мрії?

Ми створюємо колекції, які підходять для комфорту і зручності під час прогулянок, для статусу та іміджу на роботі, для відчуття свята і краси на прогулянці. Дівчина в бренд PRAVDA завжди знає, що вдягти! Базовий гардероб – частина ДНК бренду. Це лінійки універсальних речей, потрібних для життя. Базові колекції постійно поповнюються, а кожну нову річ можна комбінувати з попередніми.

PRAVDA label співпрацює з корпоративними замовниками: розробка корпоративного стилю одягу, створення індивідуальних колекцій з логотипами, вишивкою і принтами. Ми надаємо корпоративним замовникам якість та індивідуальний підхід.

Дівчина в стилі PRAVDA знає, як виглядає ідеальне майбутнє, ідеальний образ і та сама щасливе життя. Як в красивих інстаграм-профілях, як в глянцевих журналах і як в голлівудських фільмах. Так, як в наших брендбук, в наших соцмережах і в наших колекціях.

Ми розробляємо одяг на нашому виробництві для інших брендів. Розробляємо корпоративний стиль для федерації хортингу України. Розробляли спеціальну спортивну форму для команди гімнасток, студія RedFox зустрічали хокейний турнір в Україні в розробленої нами формою.

Створи життя, яку хочеш. І почни з гардероба!